کلینیک‌های عسل درمانی در اردبیل

کلینیک‌های عسل درمانی در اردبیل

کلینیک‌های عسل درمانی در اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حسین شایقی عصر امروز در نخستین جلسه کارگروه عسل و فرآورده‌های آن در اردبیل با بیان اینکه عسلی به کیفیت و مرغوبیت عسل سبلان در هیچ جای کشور وجود ندارد، بر تلاش در راستای ترویج فرآورده‌های مؤثر عسل تاکید کرد. وی با بیان اینکه عسل سبلان از سراسر کشور مشتری دارد، تصریح کرد: عسل سبلان در کشور زبانزد است به طوری که در هیچ کجای کشور عسلی به کیفیت و مرغوبیت عسل سبلان وجود ندارد.

رئیس بنیاد نخبگان استان با بیان اینکه باید تولیدکنندگان عسل ارگانیک شناسایی شده و تحت حمایت نهادهای ذی‌ربط قرار گیرند، گفت: متأسفانه برخی از عسل‌فروشان از عنوان عسل سبلان سوءاستفاده می‌کنند و عسل‌های آغشته به شکر را با نام عسل سبلان عرضه می‌کنند که برای برطرف کردن این مسئله ضروری است برندسازی عسل سبلان صورت گیرد. شایقی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ایجاد کلینیک‌های عسل درمانی و کارخانه‌های فرآوری عسل در راستای بحث ترویج فرآورده‌های عسل می‌تواند یک ایده تأثیرگذار باشد.

کلینیک‌های عسل درمانی در اردبیل

رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل با شرح وظایف اعضای کارگروه بیان کرد: هدف از راه‌اندازی کارگروه عسل و فرآورده‌های آن ایجاد اتاق فکر عسل با حضور اعضای هیئت علمی، کارشناسان و تولید‌کنندگان عسل است که در پایان راهکارهای اجرایی و ارائه شده در این کارگروه به سازمان‌های ذی‌ربط گزارش می‌شود.

عسل باغرو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *